Rozë

U tha se u largua nga hoteli shkaku i tij, Azemi tregon çka ndodhi me Albën pas daljes së saj nga “BBVK”

Autori: Gazeta inFokus 18:39 | 18 January 2024

Azemi ka disa javë që është eliminuar nga “BBVK”, teksa ka qenë i ftuar në emisionin “#gjesi” ku ka folur shumë gjëra pas daljes nga shtëpia më e famshme.

Ai gjatë kohës që ishte brenda ka shprehur pëlqim ndaj Albës. E eliminuara e së hënës ishte pikërisht Alba, me të cilën Azemi thoshte se do ta takonte pas daljes nga shtëpia dhe t’i qartësonin gjërat jashtë.

Mbrëmë qarkulluan lajme në media se Alba u largua nga hoteli shkaku i tij, por se çfarë tha ai për këtë gjë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera