Rozë

U tha se po bëhet baba, Murati u përgjigjet akuzave

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 14 May 2021

Në portale të ndryshme është shkruar për Muratin e Përputhen se është në lidhje me një vajzë dhe se të dy po presin një fëmijë.

Djali nga Turqia ka sqaruar gjithë historinë në emisionin e sotëm.

“Nuk janë të vërteta, edhe ortakja ime është shumë e shqetësuar nga ky lajm, nuk është e vërtetë”, tha Murati.

“Me atë vajzën nuk jemi as në lidhje, doja të thoja që nuk janë të vërteta”, tha shtoi ai.

Të tjera