Rozë

U tha se është në lidhje dashurie, vjen reagimi i parë nga Arta Nitaj

Autori: Gazeta inFokus 15:33 | 23 April 2021

Arta Nitaj ditën e djeshme ka qenë kryefjala e medieve rozë.

Shkak kjo një simbol “ae” i vendosur në profilin e saj zyrtar të Instagramit, ku bëri që të gjithë të dyshojnë se Artës i është rrëmbyer zemra.

 

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe pa dhënë asnjë detaj tjetër ajo e largoi këtë simbol nga profili i saj.

Të tjera