Rozë

U shtrinë përtokë për të fotografuar pjesën intime-FOTO

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 09 October 2019

Të famshmit janë “të dënuar” që të fotografohen në çdo vend ku ata shkojnë. Për një foto ekskluzive, paparacët janë të gatshëm që të bëjnë çdo gjë, made edhe të shtrihen në tokë për të bërë shkrepjen e duhur.

Një ndër personazhet e famshëm që fotografohet në çdo moment është Kim Kardashian, e cila së fundmi ka treguar se paparacët e përndjekin dhe e ngacmojnë në mënyrë të tillë, që të kapin çdo gjë të saj.

Ylli televiziv ka folur për episodin e ri të “True Hollywood Story”, ku ka treguar rastet kur paparacët presin që ajo të dalë nga makina për të fotografuar pjesët e saj intime.

Kim ka shtuar se tashmë i ka mësuar hilet e paparacëve dhe falë punës me Paris Hilton, është përgatitur t’i kalojë me sukses sfida të tilla. “Mbaj mend kur ishim ulur në Mercedesin e saj dhe dyert u hapën dhe në atë moment, paparacët shtriheshin në tokë për të bërë fotografi poshtë veshjes. Ajo thoshte: ‘Në rregull. Ne duhet të sigurohemi që të mos ta marrin këtë gjë”, ka treguar Kardashian.

Të tjera