Rozë

“U rrita me ty”, Lola bën dedikim romantik për Dautin

Autori: Gazeta inFokus 22:02 | 15 October 2020

Daut Haradinaj dhe Lola sot kanë bërë 14 vite në krahët e njëri-tjetrit.

Në këtë përvjetor të tyre ata kanë bërë dedikimi romantike në rrjetet sociale.

Pas Dautit edhe Lola ka publikuar një fotografi ku çifti shihen së bashku, teksa shkuan: U rrita me ty.

Kujtojmë që Dauti dhe Lola kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Të tjera