Rozë

U puth me një vajzë në buzë, Enca tregon për herë të parë raportin me të

Autori: Gazeta inFokus 22:41 | 08 June 2022

Teksa ka treguar disa “copëza” nga jeta personale, Enca nuk ka zbuluar shumë rreth jetës sentimentale, por megjithatë pas videos që publikoi në “Instastory” teksa puthte një vajzë në buzë, ngriti dyshimet që mund të ketë tendenca për të pëlqyer të njëjtin seks.

E pyetur nga moderatoret e “Goca dhe Gra” rreth preferencave seksuale, këngëtarja nuk preferoi të zbulonte shumë dhe u la gjërat sërish në pikëpyetje.

Enca Haxhia: Unë me jetën private kam qenë shumë private. Videoja me gocën që është shpërndarë është vetëm shoqërore. That’s it.

Armina Mevlani: Nuk e ke fare tendencën “Bi”?

Enca Haxhia: That’s it për momentin

Dalina Buzi: A i ke parë ndonjëherë të huajt për të dashur?

Enca Haxhia: I kam parë i kam parë, nuk jam tek kategoria që them i dua vetëm shqiptarë, jam ndërkombëtare. Nuk do të doja ta limitoja veten në këtë aspekt, është e rëndësishme të gjej dikë që ndajmë të njëjtën botë të përafërt e të ketë të njëjtën zemër e parime si unë, dhe të njëjtën llogari bankare.

Të tjera