Rozë

U përlanë, u shanë publikisht – por bëhen përsëri shoqe (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 25 April 2017

U përlanë, u shanë publikisht por bëhen përsëri shoqe (Foto)

‘Vibe’ nga Dafina, Tuna dhe 2po2 vazhdon akoma të mbahet mend e të dëgjohet por për vite të tëra më nuk dëgjuam nga shoqëria e dy vajzave.

Jo shumë kohë pas hitit, për arsye të paqarta e të shoqëruara me dhjetëra spekulime, Dafina dhe Tuna i prishën punët mes vete. Se gjërat nuk ishin ç’tensionuar, u kuptua vitin e kaluar kur emisioni Wazzup në Klan Kosova transmetoi një sekuencë që shfaqte Tunën teksa ‘zhduk’ pjesën e refrenit nga Dafina duke e modifikuar në version të saj ‘Vibe’-in për koncerte. Megjithatë, edhe relacioni aspak miqësor mes dy prej pop-këngëtareve më të suksesshme duket që fatmirësisht i takon tashmë të kaluarës!

-Advertisement-

Kjo është lënë të kuptohet nga zhvillimet e fundit dhe sinjalet nga Dafina dhe Tuna. Dy këngëtaret sot kanë filluar ta ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale duke mos shtrënguar dorën edhe për pëlqime në fotografitë më të reja të Sejdit e cila në pak ditë pritet të bëhet nënë. Ndryshe, ky zhvillim hyn në vargun e vendimit të Dafinës për të rehabilituar miqësitë e shkatërruara ndër vite. /Prive.al/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera