Rozë

U përfolën shumë për raportet e afërta, kështu e uron Ylli Tunën pas lindjes së djalit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:42 | 03 May 2017

Këngëtari Yll Limani, ka qenë një emër mjaft i lakuar për raportet e tij të afërta me këngëtaren Tuna.

E pas lindjës së Tunës, nuk kishte si të mungonte edhe urimi i Yllit. Ai në një bisedë për Magazina.al, ka ndarë edhe urimin për Tianin e sapoardhur në jetë.

“E bekoftë Tianin universi me lumturinë ma të madhe që e ka pas ndonjë krijesa ndonjëherë” ky ka qenë urimi i Yllit për Tianin.

Ndryshe, Ylli dhe Tuna ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, por që duket tani duhet të pres edhe pak kohë për t’u realizuar.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera