Rozë

U përfol për ndarjen e tyre, reagojnë Fifi dhe Adisi!

Autori: Gazeta inFokus 22:54 | 18 August 2022

Pas lajmit për ndarje mes tyre, fillimisht ka reaguar Fifi duke treguar se ajo dhe Adisi janë bashkë dhe të lumtur.

Më pas ka reaguar edhe Adisi, duke postuar një foto të tyre me mbishkrimin “Unë veç kom me i knu dashnisë për ty”…

Të tjera