Rozë

U nda nga Maluma, për tu lidhur me mikun e tij të ngushtë Neymar

Autori: Gazeta inFokus 20:16 | 21 May 2020

Neymar dhe Natalia Barulich po i bëjnë gjërat më serioze mes tyre pasi ata pozuan për herë të parë së bashku për kopertinën e një reviste. Modelja dhe futbollisti e vendosën dashurinë e tyre (dhe modën) në ekran

Për revitën GQ Rusia në numrin e qershorit.

Për xhirimin e kopertinës, Natalia përfundoi në krahët rreth partnerit të saj ndërsa shikon në kamera. Kjo shënon një moment historik për çiftin që janë në lidhje që nga fillimi i vitit 2020

“Nga një sulm në mbrojtje. Në mbrojtje të të dashurve tuaj. Heronjtë e numrit të qershorit, Neymar dhe Natalia Barulich, na kujtojnë të gjithëve se sa e rëndësishme është tani për të mbështetur dhe mbrojtur të dashurit tanë, ” shkruan në kapitullin e GQ. “Dhe nuk ka rëndësi nëse jeni në izolim së bashku brenda katër mureve ose detyroheni të komunikoni vetëm me telefon.”

Të tjera