Lajme

U lëndua në vendin e punës në qershor, vdes një person në QKUK

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 16 August 2023

Një person ka vdekur në QKUK,  i cili ishte lënduar në vendin e punës në muajin qershor të këtij viti.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

“Prishtinë 10.06.2023 – 16:43. Raportohet se  me datë 15.08.2023 në QKUK ka ndërruar jetë viktima mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera