Rozë

U kritikua për përdorimin e fotoshopit, reagon Elita Rudi

Autori: Gazeta inFokus 13:44 | 25 June 2022

Ditë më parë Elita Rudi shijoi pushimet dhe e kaloi vapën në mënyrën më të mirë, por në një nga fotografitë e publikuara nga plazhi diçka nuk shkoi.

Duke përdorur fotoshop, ajo harroi një detaj.

Elita deformoi dorën e saj, saqë ngjante si një dorë plastike.

Kjo ishte arsyeja se pse ajo reagoi dhe e sqaroi për ndjekësit e saj në Instagram se si ndodhi.

Të tjera