Rozë

U kapën mat, dyshja e “Për’puthen” flasin për videon që bëri nam në rrjet

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 27 December 2021

Ditën e djeshme, në mediat rozë kanë qarkulluar disa pamje ku shihen Erioni dhe Mikela bashkë.

Në puntatën e sotme, dyshja dhanë një sqarim, me të cilën Mikela tha se I kishin dalë disa probleme teksa vinte në Kosovë

Konkurrentja tha se vendosi të telefononte Erionin, pasi ky i fundit e ka shtëpinë shumë afër doganës.

Nga ana tjetër, Erioni shtoi: Ishim afër kufirit, në momentin që kaluam kishte shumë njerëz e nuk donim që të binim në sy të të gjithëve, por as vetëm nuk doja që ta lija. Ndërkohë që po prisnim ka ndodh një afrimitet. Edhe aty, se di pse se ka kap videoja, po njëherë ziheshim, njëherë ishim afër. Ndodhën dhe gjëra që na afruan pak dhe na bën t’i sheshonim pak mosmarrëveshjet që kemi.

Të tjera