Rozë

U japin fund mosmarrëveshjeve, pas kaq vitesh pajtohen Tuna e Dafina

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 21 May 2020

Kishim kohë që nuk i shikonim bashkë…

Dhe ishin pikërisht disa incizime ku Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqiri nuk flisnin mirë njëra për tjetrën, që u bë shkaku që dy ish-mikeshat ti jepnin fund miqësisë së tyre, duke u shëndrruar në rivale të përbetuara

Mirëpo, kur dy persona kanë shkruar shumë mirë armiqësia nuk para zgjat shumë dhe pikërisht pasi kaluan disa vite dy këngëtaret u pajtuan duke e ndjekur njëra-tjetrën në Instagram e duke u komentuar në foto.

Ka qenë Dafina ajo e cila e ka pëlqyer një foto të fundit të publikuar në Instagram nga Tuna.

Ne ju sjellim disa foto të cilat na dëshmojnë se ato tashmë janë pajtuar me njëra-tjetrën.

Të tjera