Lajme

U godit me veturë në Fushë Kosovë, një burrë përfundon në QKUK

Autori: Gazeta inFokus 09:10 | 27 January 2022

Një këmbësorë ka pranuar tretman mjekësor të mërkurën pasi që një person tjetër e ka shkelur me veturë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë, rreth orës 17:40.

“Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është duke u trajtuar në QKUK, dhe sipas stafit mjekësor gjendja e tij është stabile”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera