Rozë

U bë nënë pak kohë më parë, aktorja shqiptare me linjat joshëse befason

Autori: Gazeta inFokus 15:59 | 14 October 2020

Në qershor të këtij viti është bërë nënë për herë të parë, por Jonida Vokshi duket në top formë.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare pak muaj më parë mirëpriti në jetë fëmijën e parë nga martesa me aktori kosovar, Besnik Krapi.

Ndërkohë, Jonida vazhdon të befasoi të gjithë me format e saj fizike të cilat i ekspozon sa herë që i vije rasti, përmes imazheve në rrjetet sociale.

Edhe në një imazh që ka hedhur së fundi shihet e veshur e tëra në të bardha, ndërsa theksoj belin e hollë, duke mahnitur kështu me rikthimin e shpejt të linjave menjëherë pas lindjes.

Ndryshe, rikujtojmë që Jonida dhe Besniku u martuan vitin e kaluar në një ceremoni përrallore pranë bregdetit shqiptar.

Të tjera