Lajme

Tym i madh në Prishtinë, një lokal përfshihet nga zjarri

Autori: Gazeta inFokus 13:18 | 04 October 2021

Një lokal është përfshirë nga zjarri në qendër të Prishtinës.

Nga pamjet afër vendit të ngjarjes shihet se vendi është kapluar nga tymi.

Në vendngjarje kanë arritur policia dhe zjarrfikësit, ndërkaq nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky rast.

Të tjera