Rozë

“Turp, je grua 50 vjeçe”, Monika i gjuan Fifit me mandarinë

Autori: Gazeta inFokus 15:01 | 25 October 2021

Prej pak ditësh, Monika, Fifi dhe Paloma, vendosën që t’u bënin një lojë banorëve të tjerë të “Big Brother VIP”. Aktorja dhe këngëtarja vijojnë që t’i mbajnë lojën njëra-tjetrës dhe zihen vazhdimisht e me tone të larta.

Duket se banorët e kanë besuar she’rrin me Monikës dhe Fifit, të cilët mundohen që të qetësojnë gjërat mes tyre.

Madje së fundmi për ta bërë sa më të besueshme skenën e tyre në sy të banorëve, Monika ka goditur këngëtaren Fifi me mandarinë dhe kjo situatë është kthyer në shqetësuese për banorët.

Të tjera