Lifestyle

Turistët që duan poza perfekte, por fotot e tyre dështuan (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:04 | 09 August 2022

Tani është koha kur njerëzit marrin disa ditë pushime dhe shkojnë për në vende ku mund të shijojnë diellin dhe plazhin.

E teksa po kalojnë disa ditë relaksi, ata gjithashtu mundohen që këto momente të bukura ti fotografojnë që t’i kenë kujtim.

Në përpjeke për të bërë foton më perfekte, ndodh që të ketë edhe të papritura. Ndodh që teksa je duke bërë një foto çift, një i tretë të shfaqet aty krejt papritur. Apo teksa je duke pozuar në det, dallgët të jenë aq të mëdha sa të prishin pozën.

“Daily Choices” ka mbledhur disa nga fotografitë me momentet më pikante. Imazhet e mëposhtme janë realizuar në vende të ndryshme të botës.

Të tjera