Rozë

Tuna shfaqet duke reklamuar të pasmet

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 23 November 2021

Këngëtarja shqiptare, Tuna vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë.Edhe pse nga bashkëpunimi me Dafina Zeqirin ajo nuk ka paralajmëruar diçka të re , Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në rrjetet sociale ku shihet në palestër.

Tuna ka provokuar rëndë ndjekësit e saj duke reklamuar të pasmet dhe duke vënë në pah linjat trupore për të cilat kujdeset mjaft.

Ndryshe, Tuna është një emër shumë i përfolur edhe për jetën e saj private.

Të tjera