Rozë

Tuna dhe Adelina Tahiri bëjnë “twerk” në taksi

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 05 June 2022

Së fundmi këngëtaret e njohura, Tuna Sejdi, Big Mama dhe Adelina Tahiri kanë nisur pushimet bashkë. Ato kanë udhëtuar drejt Bodrumit dhe nga atje vazhdimisht kanë publikuar videon nga pushimet.

E së fundmi këngëtarja Big Mama ka publikuar një vide në të cilën shihen Tuna dhe Adelina Tahiri duke bërë “twerk”.

Çfarë i bëri bashkë ato dhe a mund ta presim ndonjë bashkëpunim së shpejti mbetet të shihet.

Të tjera