Lajme

Trupat e të vrarëve në Deçan largohen nga spitali i Pejës

Autori: Gazeta inFokus 22:46 | 26 November 2021

Kufomat e viktimave që vdiqën në tragjedinë në Gllogjan të Deçanit janë larguar nga Spitali I Pejës pak minuta më parë.

Në pamjet e dërguara në T7 nga gazetari Adnan Hysenaj shihet se si mjekët largojnë kufomat.

Kujtojmë se nga kjo tragjedi mbetën të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

 

Të tjera