Sport

Tronditet ‘Anfieldi’, Shrewsbury kalon në avantazh ndaj Liverpoolit

Autori: Gazeta inFokus 15:32 | 09 January 2022

Liverpooli dhe Shrewsbury po luajnë aktualisht në kuadër të FA Cupës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Shrewsburyt e ka befasuar Liverpoolin duke kaluar në avantazh në minutën e 27’.

Golin për mysafirët e ka realizuar Daniel Udoho./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera