Rozë

Tronditë këngëtari kosovar me kallashnikov (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:21 | 14 September 2020

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Rexha, ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet me kallashnikov në duar, shkruan Gazeta Infokus

Rexha ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram fotografin me dy armë në duar, në të cilën ka shkruar se me buzëqeshje arrin shumë por me një buzëqeshje dhe një armë mund të arrin më tepër.

“Me një buzëqeshje mund te arrish shume por me nje buzëqeshje dhe nje arme mund te arrishe shume me tepër”, ka shkruar Labinot Rexha.

Të tjera