Rozë

Trjesi Sejdini sjell imazhin ‘topless’ nga ishujt Maldive

Autori: Gazeta inFokus 18:55 | 31 May 2021

Modelja ka publikuar imazhe të reja në Instagram.

Trejsi Sejdini njihet si njëra ndër modelet më seksi në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan pamje provokuese për ndjekësit dhe së fundi ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me poza të ‘nxehta’.

Ish-miss Shqipëria pozoi duke vënë në plan të parë format trupore bombastike, teksa u shfaq ‘topless’ për ndjekësit e saj.

Ajo është me pushime në ishujt Maldive me rastin e ditëlindjes dhe po ndan pamje të ndryshme në Instagram.

Të tjera