Rozë

Trixa ia kalon edhe Lul Bashës në matematikë: 1099+1 bëjnë 1 milion /Pamje

Autori: Gazeta inFokus 12:15 | 21 January 2022

Beatrix Ramosaj mund të themi me plot gojë që që prej hyrjes së saj në ‘Big Brother VIP” ka krijuar shumë ‘zhurmë’. Nisur që me lidhjen e saj me aktorin Donald Veshaj, sjelljen e saj dhe padyshim dhe për momentet plot humor që na ka falur.

Para pak kohësh, bukuroshja bëri një gafë që u kthye në “meme” kudo, ku teksa në një bisedë me banorët u pyet se sa bëjnë “12+4”, ajo u përgjigj “26”.

Jo vetëm kjo, por këngëtarja edhe disa ditë më parë, në një bisedë me Donald dhe DAGZ, teksa ky i fundit ka pyetur se sa bëjnë ‘1099+1’, Trixa menjëherë ka thënë një milion. Pas saj, ka reaguar menjëherë Donaldi duke thënë: “Bëjnë 1100 moj”.

Etiketa:

Të tjera

rel="nofollow"