Lajme

Tri vjet nga vdekja tragjike e dy policëve në Kaçanik

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 28 April 2021

Sot janë bërë tri vjet qëkur kanë ndërruar jetë tragjikisht dy policët, Armend Trena dhe Malsor Dashi, në Grykën e Kaçanikut.

Ata kishin rënë të shtunën e 28 prillit 2018 në humnerë në magjistralen Kaçanik – Han i Elezit.

Arrestohet ferizajasi, ja mori 9 mijë euro një grua për shërimin e saj

Policia dhe FSK-ja i kanë kërkuar ata deri në gjetje e tyre. Në nderim të tyre Komuna e Kaçanikut kishte shpallur ditë zie.

Të tjera