Lajme

Tri femra e një mashkull lëndohen në një aksident trafiku në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 12:51 | 01 May 2017

Tri femra dhe një mashkull janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve, që ndodhi dje rreth orës 12:55 në Vushtrri

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Njësitë policore janë duke e hetuar rast

Etiketa:
Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera