Rozë

Trendi i ri nga Dua Lipa, “shkund” rrjetin me bikini

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 29 March 2023

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, sjell trende të reja me paraqitjet e saj të nxehta.

Përmes Instagramit, ajo ndau disa fotografi që ka veshur gjatë pushimit në Xhamajka

Bikini me lule, bluzë, pantallona të thurur dhe stoli ari janë ndër veshjet më ‘hot’ të këtij vitit.

Si gjithmonë edhe këtë vit Dua u bë ikonë e veshjeve duke inspiruar vajza nga e gjithë bota.

Refuzimi i ankesës për zhbllokimin e llogarive konfirmon procesin e udhëzuar qëllimisht dhe sulmin e organizuar ndaj klinikës “Zhan Mitrev”

Të tjera