Rozë

Trejsi zhvishet para kamerës

Autori: Gazeta inFokus 19:02 | 01 April 2021

Trejsi Sejdini është njëra nga modelet më të bukura shqiptare por dhe më ‘hot’.

Bukuroshja nuk ndalet së publikuari imazhe provokuese, duke nxjerrë në ‘fushë’ asetet trupore.

Së fundmi nga prapaskenat vendosi të publikoi dy imazhe duke provuar vellon.

E zhveshur ajo nxori pasuritë trupore, duke prezantuar koleksionin e ri të vellove.

Të tjera