Rozë

Trejsi Sejdini nuk përmbahet, tregon më shumë se që duhet në fotografitë e fundit

Autori: Gazeta inFokus 15:53 | 10 June 2021

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini, është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin shqiptar.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Trejsi nuk po ndalet duke provokuar ndjekësit e saj me pozat joshëse, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet e veshur në bikini dhe ka vënë në pah linjat e saj trupore për të cilat komentohet shumë herë.

Ndryshe, Trejsi vëmendjen më të madhe e mori kur u shfaq në videoklipin e reperit drenicak, Don Xhonit, këngë e titulluar “Kokaina”

Të tjera