Rozë

Trejsi provokon ndjekësit duke u shfaqur e zhveshur në vaskë

Autori: Gazeta inFokus 16:30 | 19 November 2020

Ish- Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është një nga modelet e cila shfaqet shpesh provokuese në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit edhe kësaj radhe e ka ndarë një foto me të cilën rrëmbeu vëmendjen.

E zhveshur dhe e shtrirë në vaskë, Trejsi duket tejet atraktive ndërsa ka ngacmuar keq imagjinatën e fansave të shumtë të cilët e përcjellin.

“Duke bërë valë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Të tjera