Lajme

Tre vëllezër gjakovar rrahën ndërmjet vete

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 06 December 2022

Janë arrestuar tre vëllezër nga qyteti i Gjakovës, pasi që kanë ushtuar dhunë fizike ndaj njëri tjetrit, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo dhunë u shkaktua si pasojë e dehjes, ku linden konfliktet ndërmjet njëri tjetrit dhe si përfundim filluan të sulmojnë njërin tjetrin.

“Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor./Gazeta inFokus/

Të tjera