Lajme

Tre Malishevas kërcënojnë policinë

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 02 April 2021

Dy zyrtarë policor kanë raportuar se janë kërcënuar nga tre persona, shkruan Gazeta inFokus.

Të dyshuarit kanë kërcënuar policët si pasojë e disa kundërvajtjeve në komunikacion të shkaktuar nga të dyshuarit.

“Me urdhër të prokurorit janë arrestuar tre të dyshuarit dhe janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 09:50. /Gazeta inFokus/

Të tjera