Lajme

Trazirat në Maqedoni, BDI mban mbledhje urgjente në Reçicë të Vogël

Autori: Gazeta inFokus 09:16 | 28 April 2017

Bashkimi Demokratik për Integrim, ministrat dhe deputetët e kësaj partie, janë mbledhur në mënyrë urgjente në Reçicë të Vogël të Tetovës.

Nga kjo parti njoftojnë se do të diskutojnë për ngjarjen në Kuvend një natë më parë, njofton Portalb.mk.

Nga kjo parti bëjnë të ditur se takimi realizohet që të shqyrtohen opsionet për zgjidhjen e situatës së fundit, por se për detajet dhe vendimet që do të merren do të informojnë pas mbledhjes. /albeu.com/

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera