Rozë

Transformimi mahnitës, Shkenda nxjerr momentet e papara të Fifit

Autori: Gazeta inFokus 23:46 | 15 September 2020

Transformimi i Fifit më në fund ndodhi.

Pas disa tentativave të ndryshme, këngëtarja humbi 25 kilogramë përmes 35 seancave tek Shkenda Dubova.

View this post on Instagram

Dress from: @chicmeofficial

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

E pas këtij suksesi të përbashkët, Dubova ka bërë një falënderim publik në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë pamjet e peshimit para fillimit të trajtimit kur Fifi ishte 94 kilogramë dhe në fund të ciklit me një peshë totale 69 kilogramë.

Mirënjohja nuk ka munguar as nga këngëtarja e njohur e cila është shprehur:

“Faleminderit nga zemra @shkendadubova qe me bere te luftoj kunder kilogrameve”

Të tjera