Sport

Trajneri i Trepçës ’89: Fituam me plotë meritë

Autori: Gazeta inFokus 15:14 | 20 February 2021

Trepça ’89 arriti të merr një fitore mjaft të rëndësishme sot në Gjilan, pasi mposhti Dritën me rezultat 2-1, në kuadër të javës së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas kësaj fitore ka folur trajneri i ‘Minatorëve’, Shpëtim Idrizi, i cili ka deklaruar se skuadra e tij ka fituar me plotë meritë.

“Në analizuam shumë mirë Dritën gjatë kësaj jave, ku i mbuluam mirë në mbrojtje dhe besoj se me plotë merite fituam”, ka thënë Idrizi për Art Sport.

89-shi ndeshjen e radhës e luan si vendas ndaj Llapit./Gazeta inFokus/

Të tjera