Lajme

Trafikon një femër në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 03 May 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar një person  në Prishtinë pasi dyshohet të këtë mbajtur një femër ,  me qëllim të shfrytëzimit seksual.

Viktima është mbajtur nga dyshuari për dy net në një lokacion të dyshuar, transmeton Infoksui.com

.Me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit me ç’rast janë gjetur dhe konfiskuar 1.4 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë dhe 1.5 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje./INFOKUSI

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera