Sport

Tottenham keron Dani Alves.

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 17 May 2017

Tottenham është duke planifikuar transferimin e mbrojtësit të djathtë të Juventus, Dani Alves.

Shefi i skuadrës, Mauricio Pochettino, është duke kërkuar zëvendësues për Kyle Ëalker, që pritet gjatë verës të kalojë tek Manchester City.

Dhe Alves, me vetëm një vit të mbetur në kontratën me Juventus, është mundësi e mirë, marrë parasysh edhe formën që ka pasur gjatë edicionit.

Lojtari në Angli këkohet edhe nga Manchester City, Guardiola e sheh si një lojtar i cili do ta zgjidhte problemin e mbrojtësit të djathtë.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera