Rozë

Toples, ngjyrë çokollatë dhe mjaft provokuese. -foto

Autori: Gazeta inFokus 13:41 | 08 November 2018

Nëse shumë prej nesh kemi nisur që të nxjerrim nga gardëroba veshjet e dimrit, për të dashurën e Valentino Rosit, Sofia Novelo, është ende verë dhe ajo po shijon rrezet e diellit në Maldive.

Bukuroshja javën e fundit ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk kanë munguar fotot provokuese, në të cilat nxjerr në pah format perfekte trupore. Kështu ka bërë edhe në foton e fundit.

Toples, ngjyrë çokollatë dhe mjaft provokuese. Ndjekësit nuk kanë nguruar që të komentojnë, duke vlerësuar maksimalisht format trupore të Novelos.

Të tjera