Lajme

Tomë Gashi tregon a ka hequr dorë nga Loredana

Autori: Gazeta inFokus 12:48 | 11 July 2019

Gjatë ditës u raportua që Tomë Gashi dhe Artan Sadiku  nuk janë më avokatë të Loredana Zefit.

Por lidhur ka reaguar vetë Tomë Gashi, përmes një statusi në rrjetin sociale në facebook

“Loredana Zefi..!Për shkak të interesimit të madhë të mediave për t’u deklaruar për artistën më të njohur shqiptare të muzikës Repp, Loredana Zefi, unë ende jam avokat i saj”, ka shkruar Gashi./Gazeta inFokus/

Të tjera