Lajme

Tom Crusie me xhirime në Paris për ‘Mission Impossible 6’

Autori: Gazeta inFokus 15:44 | 02 May 2017

Duket se filmi parashikon sekuenca të jashtëzakonshme dhe që Tom, që luan rolin e agjentit Ethan Hunt, po përgatitet prej më shumë se një viti të jetë në formë fizike shumë të mirë.

Pa kaskë dhe hipur në motorr në rrugët e Parisit përpara Operës. Është Tom Cruise në setin e filmit “Mission Impossible 6”. Aktori siç e ka zakon nuk ka dëshiruar ndihmën e një kundërfigure për të xhiruar edhe skenat më të “rrezikshme”.

Fansat e tij në Francë mundën ta admironin nga afër yllin e Hollivudit. Filmi i Christopher McQuarrie do të mbërrijë në sallat e kinemasë në 27 korrik 2018 dhe ka në kast edhe aktorët Simon Pegg, Jeremy Renner dhe Rebecca Ferguson.

Duket se filmi parashikon sekuenca të jashtëzakonshme dhe që Tom, që luan rolin e agjentit Ethan Hunt, po përgatitet prej më shumë se një viti të jetë në formë fizike shumë të mirë./KultPlus.com

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera