Rozë

Tifozja e Inter bën namin në Instagram, zikaltërit një motiv më shumë për të shkëlqyer

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 28 July 2022

Një nga klubet me më shumë tifozë në Itali është edhe Inter dhe sigurisht mes tyre ka edhe nga ato tifozet speciale të cilat bëjnë që temperaturat e larta të verës të ndjehen edhe më shumë.

Ky është rasti i Eleonora Tonin që së fundmi ka publikuar një set fotosh në Instagram dhe me siguri i ka lumturuar pa masë 100 mijë ndjekësit e saj, përfshirë edhe tifozerinë zikaltër.

Pas këtyre fotove, edhe të besuarit e trajnerit Simone Inzaghi duhet të jenë ndjerë më të motivuar për të bërë mirë gjatë sezonit pasi me siguri “shpërblimi” nuk do të mungojë.

Të tjera