Lajme

Tifozi kosovar me pikturën e Agim Ramadanit në Arena Kombëtare në Tiranë

Autori: Gazeta inFokus 20:35 | 17 November 2019

Në 20:45 do të nis loja mes Shqipërisë dhe Francës.

Si gjithmonë në mbështetje të kombëtares janë edhe tifozë nga Kosova.

E, Arianit Kërqeli nga qyteti i Gjilanit, në këtë ndeshje me vete ka marrë edhe një pikturë të heroit të kombit Agim Ramadani – KATANA.

Një gjest ky madhështor nga ana e tifozit kosovar, ku tregon se jemi një.

Të tjera