Sport

Tifozët e United të revoltuar, hyjnë dhunshëm në stadiumin ‘Old Trafford’

Autori: Gazeta inFokus 16:11 | 02 May 2021

Mijëra tifozë të Manchester United po protestojnë duke kërkuar largimin e familjes Glazer që ka në pronësi klubin.

Tifozët kanë hyrë brenda stadiumit ‘Old Trafford’, ku nuk po binden të dalin nga aty.

Ku tashmë ka mbetur edhe një orë deri te fillimi i ndeshjes, Man United – Liverpooli, tifozët janë futur në stadium dhe nuk largohen nga aty derisa kërkesa e tyre të plotësohet.

Të tjera