Sport

Tifozët e Milanit dhe Interit të bashkuar se kurrë me parë, kjo është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 15:18 | 23 February 2021

Tifozët e Milanit dhe të Interit kanë vendosur të lenë rivalitetin anash dhe të bashkohen së bashku për një kauzë, shkruan Gazeta inFokus.

Ata kanë mbledhur të mira materiale për t’iu dalë në ndihmë zonave të varfëra të qytetit të Milanit.

Të gjitha gjërat e grumbulluara janë dorëzuar në delegacionin ‘Engjëjt e Qytetit’ dhe do të shpërndahen për të gjitha familjet në nevojë./Gazeta inFokus/

 

Të tjera