Rozë

“T’i ka futur duart”, përplasje e ashpër mes Santianes dhe Shqipes

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 10 December 2023

Një debat tejet i ashpër është zhvilluar mbrëmë mes dy konkurrenteve të shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova 2”.

Ishin Shqipja dhe Santiana që debatuan e ofenduan njëra-tjetrën, debat ky i cili temë kishte moralin brenda lojës.

Duke e quajtur të pamoralshme, Shqipja po ashtu deklaroi se Santiana është e gatshme të bëj gjithçka për lojë.

-Advertisement-

Pjesë nga debati:

Shqipja: Santiana, ti rregullo marrëdhëniet me të dashurin, e bone me të prek tjetrin e ai pa të gjithë ngjarjen. T’i futi duart në b***.

Santiana: Le t’mi fut bre duart.

Shqipja: Shih çka bën ti për një lojë.

Santiana: Oj e pafytyrë.

Shqipja: Ti je e pafytyrë, e pacipë, e pamoralshme. Preku edhe nga Besi, edhe atë bëje. Preku nga të gjithë meshkujt.

Santiana: Unë për ty i di krejt, sytë kanë me të dal prej vendit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera