Rozë

“Ti je ma e mira”, Capital T i këndon Adrola Dushit në koncert

Autori: Gazeta inFokus 20:45 | 25 January 2022

Capital t dhe Adrola Dushi janë dyshja më e komentuar në mediet rozë.Të dy janë përfolur për një lidhje të mundshme mes tyre por ata e kanë mohuar një gjë të tillë, shkruan GazetaBlic.
Së fundmi, në rrjet është bërë virale një video ku shihet Adrola në koncertin e Capital T.

Reperi është duke performuar këngën e tij të vjetër “Ti je ma e mira”, teksa Adrola shihet duke e shijuar në maksimum këtë këngë.

Të tjera