Lajme

Thyhet një shkollë në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 11:34 | 14 January 2020

Policia raporton se në fshatin Dedaj të Prizrenit, një person ka raportuar se gjatë natës persona të panjohur kanë dëmtuar disa dyer të shkollës dhe nga aty kanë vjedhur tri dosje të nxënësve.

Policia po e heton rastin.

Të tjera