Lajme

Thyejnë xhamin e veturës, vjedhin para dhe një pistoletë

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 20 June 2022

Një person në Prizren ka raportuar në polici se të dyshuar deri më tani të panjohur e kishin thyer xhamin e veturës së tij dhe nga aty kanë vjedhur para dhe një pistoletë për të cilën ankuesi kishte leje përkatëse.

Policia njofton se rasti po vazhdon të hetohet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar deri më tani të panjohur kishin thyer xhamin e veturës dhe nga aty kanë vjedhur para dhe një pistoletë për të cilën ankuesi kishte leje përkatëse. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera